Opět jej neuslyším

04. 11. 2008 | † 12. 11. 2008 | kód autora: I1B

 

Celé září jsem se těšila, že konečně uvidím původní český muzikál Golem a uslyším božský hlas Petra Koláře. Těšila jsem se na krásnou hudbu, kterou složil jeden z nejlepších českých skladatelů Karel Svoboda, na pěvecké a herecké výkony ostatních hvězd, na taneční kreace, na skvělou podívanou.

Měl to pro mě být výjimečný den. Po dlouhé pauze jsem se opět chystala na návštěvu divadla. Bohužel bacily nakonec zvítězily a já zůstala ležet doma v posteli. Jako útěchu jsem tehdy dostala alespoň CD s muzikálovou hudbou, které si pouštím skoro každý den. A mám dokonce slíbeno i DVD.

Dnes mi volala sestřenice, že má možnost sehnat lístky na koncert Mariána Vojtka, který se bude konat 18. listopadu 2008 v divadle Hybernia. Jako hosté by měli vystoupit Eva Urbanová a můj oblíbenec Petr Kolář. Jenže pracovní povinnosti mi bohužel nedovolí se této akce zúčastnit.

A tak mi nezbývá než doufat, že snad jednou se na nějaký muzikál nebo koncert konečně dostanu a bude to pro mě jedinečný kulturní zážitek na dlouhou dobu...

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.